Сортувати статуси за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Стаття додана: 3-02-2012, 18:34 | Статьи |
Нравится(+)+1 Не нравится(-)


Спеціальна клавіатура для смайликів

Спеціальна клавіатура для смайликів

Як ви відноситесь до смайлів ? Я використовую їх щодня!
Вам, напевно, цікаво чому я розпочав про це писати… Пропоную вашій увазі ще одну НЕЗВИЧАЙНУ клавіатуру. Спеціальна клавіатура для смайликів чудово допоможе вам швидко поставити потрібний смайл…
Звичайно розробники такого дива вважають, що ціна 30 євро – маленька, але я чомусь думаю що це трохи багатенько. Новинка буде адаптована під різні операційні системи та з легкістю буде працювати у різноманітних програмах (skype, icq, qip та інші)
Також за 12-15 євро ми зможемо купити собі набір інших кнопок-смайлів (не стандартних)

Стаття додана: 2-02-2012, 18:48 | Статьи |
Нравится(+)+2 Не нравится(-)


Top Brewer

Саме в таку прохолодну погоду актуальним буде розповісти про новинку від виробника кавових машин Scanomat. Саме Scanomat приставили нашій увазі свій винахід - Top Brewer.
Це машина для приготування кави. Прилад складається із глянцевої панелі з сенсорним монітором та краном, що приєднується до великої металевої ємкості, яка знаходиться в спеціальній шафі. На вигляд ця річ схожа на умивальник.
Незвичайна кавова машина може запропонувати вам великий вибір напоїв (від звичайної газованої води до смачного експрессо чи латте)
Саме цей винахід може виконувати функції холодильника, підігрівача, міксера та кавомолки. Також Top Brewer надзвичайно економна річ, адже використовує електричну енергію лише при приготуванні для вас певного продукту, не потребуючи постійного підключення до мережі. Новинка очищує себе сама за допомогою спеціальної системи.
І як завжди ще один плюс для власників iPhone або iPad. За допомогою спеціального програмного забезпечення вони зможуть керувати кавоваркою дистанційно та замовляти товари в Інтернет – магазинах (каву, цукор..), що неможливе для власників інших смартфонів чи планшетів.
Top Brewer


Стаття додана: 1-02-2012, 23:42 | Статьи |
Нравится(+)+2 Не нравится(-)


Reevu MSX1

Reevu MSX1 – новинка для мотоциклістів, саме цей шлем дає можливість бачити дорогу зі всіх існуючих сторін. На задній частині шлему розташоване зеркало заднього виду. Існує 3 красиві кольори для свого шлему. Кожен мотоцикліст захоче мати такий шлем, проте новинка коштує близько 380 доларів. Тому добре думайте чи потрібен він вам.
Reevu MSX1 – новинка для мотоциклістів


Стаття додана: 1-02-2012, 23:19 | Статьи |
Нравится(+)+3 Не нравится(-)


BMW i8

Час рухається вперед, відповідно і виробництво автомобілів не стоїть на місці. Сучасні виробники спрямовують усі свої сили на створення новітнього автомобіля. Дизайн авто змінюється, потужність та самі деталі теж змінюються.
Проте ми забуваємо навіщо нам автомобіль. Перші автомобілі були створенні для допомоги людині. Сьогодні ж ми бачимо таку картину – автомобілі заполонили наше життя.
Тим самим і руйнуючи нас. Але зараз ми не будемо говорити про негативні чинники, краще розкажу про цікаві речі.
Фірма BMW заявила, що своєю новинкою змінить погляди на авто у всьому світі. BMW i8 – гібридний автомобіль, працюючий на дизельному палеві та електриці. Загалом трьохциліндровий двигун (1,5 літровий) відповідає за рух задніх коліс, натомість електронний двигун відповідає за рух передніх коліс. Загальна потужність двигунів 220 кінських сил з розподілом 50 на 50.
Майбутнє наступає, це зовсім не вигадки. Це - реальність!
BMW i8
Стаття додана: 31-01-2012, 18:58 | Статьи |
Нравится(+)+1 Не нравится(-)


Apple

Apple – всесвітньо відомий виробник сучасної техніки

Apple – всесвітньо відомий виробник сучасної техніки, кожен український підліток бажає мати iPhone чи інший гаджет цієї компанії. Особисто я поважаю техніку яблука, чудовий дизайн, компактність та неперевершені характеристики – особливості Apple. Думаю кожен знає про смерть засновника Apple, саме Стів Джобс є моїм кумиром. Людина яка за своє життя створила багато хорошого в нашому світі. Саме він допоміг розвинутись техніці створивши Apple.
Хочу вам розповісти про чудову новину, скоро з'явиться книга про життя Стіва Джобса, автор книги - Уолтер Айзексон. Я не можу дочекатись її перекладу українською, або хоча б російською.

Стаття додана: 31-01-2012, 18:41 | Статьи |
Нравится(+)0 Не нравится(-)


Eye-Book – мікрокомп’ютер


Eye-Book – мікрокомп’ютер

У цьому році вийде нова модель комп’ютерів, можливо це навіть переверне наше життя. Eye-Book – мікрокомп’ютер, що має вигляд звичайних окулярів, товщина таких окулярів близько 3-4 см. Звичайно потужністю новинка вразити не зможе, але виглядом та компактністю більш ніж. Відомо, що користувач буде бачити не навколишній світ, а віртуальну картинку. Маленьке чудо техніки також має звичну для нас складну клавіатуру та мишку…
В окулярах вмонтований міні кулер, який буде працювати над охолодженням приладу.
Сама розробка належить науково-технічній компанії, яка знаходиться у Китаї, провінція Юньнань.

Стаття додана: 31-01-2012, 18:19 | Статьи |
Нравится(+)0 Не нравится(-)


Проект скляної (сенсорної) клавіатури та мишки


Проект скляної (сенсорної) клавіатури та мишки


Для початку хочу вам задати невеличке питання, які деталі комп’ютера найслабші?
Чи можливо, які деталі ви оновлюєте протягом 1-2 років?
Не знаю як ви дорогі читачі, але в мене найчастіше летить клавіатура і миша…
Думаю в кожного є такі проблеми… Буває впала, буває стукнув, буває вилив на неї каву…
Чи можливо через довге використання у вас не видно навіть символів на клавіатурі?
Тепер є раціональне вирішення цієї проблеми.
Варто подякувати Джейсону Гиддингсу, саме він створив цікавий та ДІЙСНО потрібний проект скляних сенсорних клавіатур та мишок. Ближче до суті…
Отже Джейсон створив майже ідеальну скляну клавіатуру. Новинка повинна буде:

1. Переносити всі падіння та удари ( основа з металу та кального скла)
2. При контакті ж рідинами клавіатура буде і далі працювати (можна буде пити каву без страху =D)
3. Клава майже безшумна при русі та при наборі тексту (відсутні рухомі частини)
4. Символи на клавіатурі знаходяться на зворотній стороні скла, отже стерти їх вам думаю буде не під силу.

Цікаво те, що ніяких секретних технологій НЕМАЄ. Все працює дуже просто та звичайно…

За допомогою сенсорної панелі та звичайного безпровідного зв’язку (мишка та клава мають вбудовані акумулятори)

Стаття додана: 1-07-2011, 14:55 | Статьи |
Нравится(+)+5 Не нравится(-)


нехай минуле котиться до біса ..

Стаття додана: 23-06-2011, 13:25 | Статьи |
Нравится(+)+4 Не нравится(-)


Що таке свобода? Та чи відчуваємо ми цю свободу колись?

Стаття додана: 16-05-2011, 11:21 | Статьи |
Нравится(+)+7 Не нравится(-)


Саме поняття "статус" має дуже широке застосування... (читати далі...)

Стаття додана: 16-05-2011, 11:18 | Статьи |
Нравится(+)+5 Не нравится(-)


Статуси - це не занадто віликі, але дуже ємні вираження... (читати далі...)Статуси для всіх соціальних мереж завжди розкажуть, що в даний момент робить ваш співрозмовник або ви. Щодня ми проводимо не одну годину в інтернеті, в соціальних мережах, спілкуємося на різні теми на сайті Вконтакте, Однокласники, через ICQ або QIP, інші клієнти, або навіть через mail.Агента і кожен день нам потрібні новістатуси. Ну звичайно ж, кожен день що щось відбувається, вчора одне, сьогодні інше, і всім хочеться оповістити про це всіх друзів. А може просто настрій помінявя з веселого на сумний чи навпаки.

Статуси для ВКонтакте зараз дуже актуальні. Іноді спілкування з іншою людиною йде саме через новини в мікроблозі. Або взагалі в душі все помінялося і хочеться розповісти про це всім друзям. Вконтакте, в однокласниках, аське і в усьому одночасно. Що б люди дізналися, щоб вони позаздрили, якщо це щось прикольне, чи завидна подія в житті. Щоденні оновлення на нашому сайті, тільки самі кращі публікації - нові статуси українською про любов, життя, прикольні, смішні, класні статуси, а також статуси для жінок і чоловіків, дівчат і хлопців... Запрошуйте друзів до нас і не забувайте зберігати в соціальних мережах наш сайт my-status.org.ua. Зареєструватися Вконтакте із-за кордону (Германія, Англія, США, Канада)