Секрети в контакті (вконтакте), перегляд закритих сторінок...  
  Сайт ВКонтакте був відкритий в 2006 році, але тільки через 3 роки, сайт наздогнав за популярністю знаменитий сайт Однокласники. А точніше, відвідуваність сайту ВКонтакте була більше на 1 млн чоловік. На даний момент відрив сайту по відвідуваності, значно більше.
На сайті ВКонтакте можна зустріти людей різних професій і занять, а також знаменитостей, зірок естради і кінофільмів, письменників, політиків, але частіше за все вони закривають свої сторінки від інших користувачів. Але, є користувачі, що володіють знаннями, що допомагають їм потрапляти на закриті сторінки, і отримувати доступ до того, що приховують власники сторінок.
Написане одним програмістом, може стати доступним для інших програміста, саме тому, отримати доступ до закритих сторінок сайту, не складно. Дана стаття, розповість будь-кому, як отримати закриту інформацію зі сторінок сайту ВКонтакте, і дізнатися про все секрети в контакті.

Сайт "Вконтакте" - краща соціальна мережа (читати всім!!!)
СМС оповіщення "Вконтакте"

Помощь при регистрации Вконтакте - людям которые находятся заграницей

Важливі секрети ВКонтакте:

Секрети вконтакте перегляд закритих сторінок
Змінюємо дату народження
Викачуємо аудіо файли
Завантаження відео файлів

Як розгадати інкогніто
Як розіслати запрошення на всіх друзів
Створення порожнього імені та прізвища

Повна невидимість
Створюємо графіті високої якості
Створюємо музичні замітки

Шлюб із самим собою
Вставляємо спецсимволи в імя і прізвище
Створюємо статус розміром в декілька рядків
Міняємо мову сайту

Як отримати доступ до інформації про відео, аудіо файли і групи, у людини з обмеженим доступом на сторінку
Відзначаємо на одній фотографії всіх друзів
Відзначаємо на одному відеофайлі всіх друзів
Як написати прізвище у другому рядку

Як дізнатися рік народження людини, якщо він прибрав дату народження
Додаємо людину в закладку, якщо доступ на його сторінку закрито
Перегляд віддалених статусів користувача
Як вказати пустий сімейний стан

Як видалити анонімне повідомлення залишене в одного на сторінці
Видалити позначку людини з фотографій інших користувачів
Приховуємо сторінку від друзів
Як за один клік покинути всі групи


А також користувачі захоплюються стеженням за іншими користувачами сайту, розсилка запрошень на всіх друзів в певну групу, відмітка користувачів на відео файлах або на фотографіях. Використовуючи не складні методи, ви зможете отримати інформацію хто залишав думку про користувача, а також прибрати ваші ПІБ з сайту та багато інших функцій. Все, що необхідно для того щоб воспользоватьтся секретами в контакті - це клавіатура з боку користувача, і інструкція на даному сайті. Якщо все перераховане в наявності, то у Вас все вийде.
 


Статуси для всіх соціальних мереж завжди розкажуть, що в даний момент робить ваш співрозмовник або ви. Щодня ми проводимо не одну годину в інтернеті, в соціальних мережах, спілкуємося на різні теми на сайті Вконтакте, Однокласники, через ICQ або QIP, інші клієнти, або навіть через mail.Агента і кожен день нам потрібні новістатуси. Ну звичайно ж, кожен день що щось відбувається, вчора одне, сьогодні інше, і всім хочеться оповістити про це всіх друзів. А може просто настрій помінявя з веселого на сумний чи навпаки.

Статуси для ВКонтакте зараз дуже актуальні. Іноді спілкування з іншою людиною йде саме через новини в мікроблозі. Або взагалі в душі все помінялося і хочеться розповісти про це всім друзям. Вконтакте, в однокласниках, аське і в усьому одночасно. Що б люди дізналися, щоб вони позаздрили, якщо це щось прикольне, чи завидна подія в житті. Щоденні оновлення на нашому сайті, тільки самі кращі публікації - нові статуси українською про любов, життя, прикольні, смішні, класні статуси, а також статуси для жінок і чоловіків, дівчат і хлопців... Запрошуйте друзів до нас і не забувайте зберігати в соціальних мережах наш сайт my-status.org.ua. Зареєструватися Вконтакте із-за кордону (Германія, Англія, США, Канада)