Головна » Статуси про життя

Зроби так, щоб мрія змінила твоє життя до того, як життя змінить твою мрію!


Найбідніша людина не той, у яко немає ні гроша в кишені, а та, у якої немає мрії. (Сократ)


Не здавайся! І ти побачиш як здаються інші!


Живіть у центрі свого життя, а не на узбіччі чужого.


Нехай неможливе стає можливим. Нехай близьким стане те, що далеко. І нехай все те, що було дуже складним, Вирішується красиво і легко!!!


Давати шанси людині, яка вас зрадила, напевно, теж саме, що дати другу кулю тому, хто перший раз у вас не попав.


До голосу розуму завжди необхідно прислухатися, тому що з усіх голосів він, як правило, самий тихий.


Скільки державу не обманюй, свого все одно не повернеш.


Крила — свобода, тільки коли вони розкриті в польоті. Складені за спиною вони — тягар.


Грошей ніби кіт наплакав, а проблем-як слон накакав.


Я тобі ніколи не брехав: перебільшував, недоговорював, лукавив, уникав відповіді, прикидався, фантазував, але брехати — ніколи.


Нікому не сниться те, що його не стосується.


Я зрозуміла, від чого залежить наша зовнішність. Не від шмоток, не від зачіски і навіть не від макіяжу… Зовнішність залежить від того, яку пісню співає душа…


Коли змія сичить – вона загрожує. Коли вона повзе – вона всього лише йде до мети. Людина завжди побоюється впевненого в собі. Змія завжди кусає того, хто в собі не впевнений.


Думати треба головою, любити серцем, відчувати — дупою. І найголовніше — нічого не переплутати.


Прийде час, і кожен зрозуміє для себе, що в цьому світі ми по-справжньому потрібні тільки своїм батькам…


Скільки б ми це не заперечували, але в глибині душі ми знаємо: все, що з нами сталося, ми заслужили…


Погана звичка — будувати плани на майбутнє з тим, з ким по суті немає і теперішнього…


Треба іноді дозволяти собі маленькі пустощі… Щоб не тягнуло на великі дурниці…


Майстер придумувати виправдання рідко буває майстром в чомусь ще.


Красиві статуси про життя!

Тільки найкращі статуси про життя на сайті my-status.org.ua! Ви знайдете тут відмінний статус про наше багатогранне життя і всі його прояви. Найкрасивіші статуси про життя для різних життєвих ситуацій чудово прикрасять вашу сторінку в соцмережах. Кожен момент вашого життя індивідуальний, і якщо ви хочете поділитися ним з вашими близькими, зайдіть на наш сайт і ви знайдете нові статуси про життя. Отже, що ж таке статуси про життя? Наше непостійне життя складається з різних ситуацій – важких, радісних, хвилюючих, рядових і урочистих. Про деякі з них хочеться заявити друзям по соціальній мережі, не завжди знайомих з нашим реальним життям. Наш сайт пропонує оригінальні статуси для однокласників про життя на будь-який смак! Кожен випадок з життя, який запам’ятався вам, можна пред’явити світові як статус в контакті або однокласниках.

Кращі статуси про життя тут!

Статуси про життя! Статуси про життя допоможуть вам не тільки повідомити про щось близьким або не дуже людям, але і виразити себе за допомогою відомого чи невідомого, але завжди глибокодумного і змістовного вислову. Кажуть, сміх продовжує життя, наші прикольні статуси про життя допоможуть вам подивитися на будь-яку ситуацію під іншим кутом. Що б не сталося у вашому сумбурному житті, смішні статуси про життя ви знайдете у нас! Тільки добірні цитати, наповнені глибоким змістом або, навпаки, що висміюють різні життєві моменти, потрапляють на сторінки розділу під назвою Статуси про життя. Наші статуси про життя і любов допоможуть вам вирішити ваші любовні негаразди і налагодити сімейні відносини. Підберемо статус разом!

Статуси про життя тут!

Не секрет, що статуси про життя відносяться до однієї з найпопулярніших тематик серед статусів в цілому. І пояснюється популярність статусів про життя досить просто. У кожної людини бувають в житті всілякі ситуації, про які хочеться розповісти близьким або висловити до них своє ставлення. І для кожної такої ситуації хочеться підібрати відповідний статус про життя. Якщо за вікном яскраво світить сонце, і дзвінко співають птахи, а у ваш на душі шкребуть кішки, зайдіть на my-status.org.ua в розділ сумні статуси про життя і ви обов’язково знайдете цитати, завдяки яким зможете побачити себе з боку і зрозуміти, що будь-яка проблема вирішувана. Наші мудрі статуси про життя допоможуть вам розібратися в будь-який ситуації, що склалася і підкажуть вихід з неї. Давати поради найбільш невдячна справа, але статуси в контакті про життя, це не просто порада, яку ви даєте іншим, це мудрість людей за багато поколінь. Різноманітність життєвих моментів породжує величезний вибір статусів на цю тему – про життя. І в цьому широкому виборі неважко заблукати. Наше завдання допомогти вам здійснити задумане.

Кращі статуси про життя!

Для цього ми скрупульозно відбираємо найкращі статуси про наше непросте життя і розміщує на сайті. Вам залишається тільки трохи попрацювати – зайшовши в відповідний розділ, знайти потрібний вам статус. Ми не сумніваємося, що ви неодмінно знайдете класні позитивні статуси про життя, які будуть вельми доречно виглядати на вашій сторінці в соцмережах. Тому що всі кращі статуси юанета ми ретельно збираємо під крилом нашого ресурсу і копітко сортуємо за категоріями для вашої зручності. І жодна гідна уваги цитата не вислизне від нашого пильного погляду і обов’язково виявиться у нас!