Головна » Красиві статуси

Тільки чоловік може зробити жінку по-справжньому жіночною. Зробити так, щоб вона відчула себе красивою і бажаною.


Чоловік повинен бути як дорогий коньяк — недоступний для всіх. Його смак повинні знати одиниці, якщо знають його на смак багато, то це вже не коньяк — це пиво на розлив.


Бути цілком щирою для жінки означає те ж, що показатися на людях без сукні.


Хто може правити жінкою, може правити державою.


Життя – це сходи. Людина живе доти, поки дереться вгору.


Ми ніколи не живемо, ми лише сподіваємося, що будемо жити. Вольтер


Сіль життя у тому, що воно не цукор…


Чоловік, здатний на вчинки, приречений бути коханим.


У перервах між досягненням цілей варто згадати про те, що ще існує і життя, яке треба прожити і яким варто насолодитися.


Все можна пережити, крім смерті… Оскар Уайльд


Щастя – це м’які теплі долоньки, за диваном фантики, на дивані крихти… Що таке щастя? Простіше не відповісти! Щастя є в кожного, у кого є діти!


Чоловіка характеризують чотири ситуації: як він б’ється, як рахує гроші, як дивиться на дітей і як закінчує відносини.


Жінка не повинна жити життям чоловіка, якщо він не живе життям жінки.


Бог створив жінку з ребра чоловіка, щоб вона захищала його серце!


Сильний чоловік – не той, який говорить: «Вибирай!», а той, хто бере за руку і веде!


Вставати на коліна треба тільки перед тією жінкою, яка потім погладить тобі штани.


Все в наших руках, тому їх не можна опускати. Коко Шанель


Жінка-це квітка. Як за нею доглядаєш, так вона і цвіте.


Чоловік часто кидає жінку тому, що не може утримувати ту планку, яку взяв, щоб її досягти.


Життя – це шахова партія, по закінченні якої і королі, і пішаки лягають в один ящик!


Красиві статуси!

Найкрасивіші статуси на сайті my-status.org! Красиві цитати та статуси завжди будуть на вагу золота. Всі ми знаємо, що світ врятує краса! А красиві статуси – це одна невелика частина цього, безумовно, прекрасного поняття. Що б ти не робив, потрібно робити це красиво. Це стосується, мабуть, всіх аспектів нашого вкрай багатогранного життя. Один з таких аспектів – спілкування в інтернеті, де вам обов’язково знадобляться красиві статуси. Адже в наші дні ми дуже багато часу проводимо у віртуальному світі на сторінках різних соціальних мереж і так же як в реальному житті ми хочемо показати себе зі своєї бездоганної сторони. Красиві статуси тут вам дуже знадобляться.

Найкрасивіші статуси тут!

Чим же гарні красиві вислови у вигляді статусу? Вони викликають інтерес, інтригують, заворожують. Вибрати гарний статус – значить підкреслити романтичність своєї натури, прагнення до досконалості. Звичайно, красиві статуси цікаві будуть перш за все дівчатам, та й хлопцям, що цінують красу, наш сайт допоможе підібрати потрібний статус. Наші красиві статуси дозволять вам приєднатися до поціновувачів прекрасного. Не завжди буває просто з величезної кількості відмінних статусів вибрати найкрасивіший, але до цього потрібно прагнути! У вас є чудова можливість отримати чудовий статус, який прикрасить вашу сторінку в мережі. Підберемо гарний статус разом!

Найкрасивіші статуси!

Красиві статуси! Незмінно гарні статуси будуть користуватися великим попитом, так як тягу до прекрасного закладено в кожній людині. Ця категорія статусів завжди користувалася підвищеним попитом серед користувачів мережі. Воно й не дивно, адже приємно бачити у себе на сторінці красивий вислів. І хоча багато людей інколи зупиняють свій вибір на інших різновидах цитат, проте вони часто повертаються до красивих статусів. А все тому, що побачивши такий статус, буває дуже складно пройти повз, так як все гарне з величезною силою притягує до себе людину.

Тільки красиві статуси!

Важко сперечатися з істиною, що по-справжньому красиві статуси заворожують і ваблять до себе. І не треба опиратися цьому почуттю. Навпаки, потрібно з задоволенням піддатися йому і підібрати собі відмінний статус з числа найкрасивіших, які в достатку представлені на сайті. І відразу після цього ваш гарний статус почне радувати своїм виглядом вас і ваших гостей, яких ставатиме все більше, завдяки дивовижній властивості красивих речей привертати до себе людей. Красиві статуси чекають вас в даному розділі. Підберемо статус разом!