Красиві статуси

 

Головна » Красиві статуси

 


Реклама

 


Читай між рядків – там ніколи не буває помилок.


Кажуть, що час лікує. Може у мене годинник відстає?


Тіло відмиєш. Душу ніколи.


Зробіть хоча б раз те, що за словами оточуючих, Вам не по плечу. Після цього ви вже ніколи не будете звертати увагу на їх правила і обмеження.


Реклама

 


Справжня любов не та, що витримує довгі роки розлуки, а та, що витримує довгі роки близькості.


Вокзал бачив більше щирих поцілунків, ніж ЗАГС. А стіни лікарні чули більше щирих молитов, ніж церква.


Так хочеться поплакати, як колись, Захлинаючись, ридма, зі схлипом, в три струмка, Розмазавши по щоках туш і помаду, Але занадто сильною в житті я стала!


Друг – це той, хто у великій, галасливій компанії помітив, що ти пішов.


Чоловік, якому ви потрібні, завжди знайде спосіб бути з вами!


Поки душа бажає любити, розум буде знаходити аргументи для прощення!Реклама

 


Красиві статуси

Найкрасивіші статуси на сайті my-status.org завжди будуть на вагу золота. Всі ми знаємо, що світ врятує краса! А красиві статуси – це одна невелика частина цього, безумовно, прекрасного поняття. Що б ти не робив, потрібно робити це красиво. Це стосується, мабуть, всіх аспектів нашого вкрай багатогранного життя. Один з таких аспектів – спілкування в інтернеті, де вам обов’язково знадобляться красиві статуси. Адже в наші дні ми дуже багато часу проводимо у віртуальному світі на сторінках різних соціальних мереж і так же як в реальному житті ми хочемо показати себе зі своєї бездоганної сторони. Красиві цитати, статуси та вислови тут вам дуже знадобляться.

Найкрасивіші статуси тут!

Чим же гарні красиві вислови у вигляді статусу? Вони викликають інтерес, інтригують, заворожують. Вибрати гарний статус – значить підкреслити романтичність своєї натури, прагнення до досконалості. Звичайно, красиві статуси цікаві будуть перш за все дівчатам, та й хлопцям, що цінують красу, наш сайт допоможе підібрати потрібний статус. Наші красиві статуси дозволять вам приєднатися до поціновувачів прекрасного. Не завжди буває просто з величезної кількості відмінних статусів вибрати найкрасивіший, але до цього потрібно прагнути! У вас є чудова можливість отримати чудовий статус, який прикрасить вашу сторінку в мережі. Підберемо гарний статус разом!

Найкрасивіші статуси!

Красиві статуси! Незмінно гарні статуси будуть користуватися великим попитом, так як тягу до прекрасного закладено в кожній людині. Ця категорія статусів завжди користувалася підвищеним попитом серед користувачів мережі. Воно й не дивно, адже приємно бачити у себе на сторінці красивий вислів. І хоча багато людей інколи зупиняють свій вибір на інших різновидах цитат, проте вони часто повертаються до красивих статусів. А все тому, що побачивши такий статус, буває дуже складно пройти повз, так як все гарне з величезною силою притягує до себе людину.

Тільки красиві статуси!

Важко сперечатися з істиною, що по-справжньому красиві статуси заворожують і ваблять до себе. І не треба опиратися цьому почуттю. Навпаки, потрібно з задоволенням піддатися йому і підібрати собі відмінний статус з числа найкрасивіших, які в достатку представлені на сайті. І відразу після цього ваш гарний статус почне радувати своїм виглядом вас і ваших гостей, яких ставатиме все більше, завдяки дивовижній властивості красивих речей привертати до себе людей. Красиві статуси чекають вас в даному розділі. Підберемо статус разом!