Головна » Красиві статусиЧитай між рядків – там ніколи не буває помилок.


Кажуть, що час лікує. Може у мене годинник відстає?


Тіло відмиєш. Душу ніколи.Зробіть хоча б раз те, що за словами оточуючих, Вам не по плечу. Після цього ви вже ніколи не будете звертати увагу на їх правила і обмеження.


Справжня любов не та, що витримує довгі роки розлуки, а та, що витримує довгі роки близькості.


Вокзал бачив більше щирих поцілунків, ніж ЗАГС. А стіни лікарні чули більше щирих молитов, ніж церква.


Так хочеться поплакати, як колись, Захлинаючись, ридма, зі схлипом, в три струмка, Розмазавши по щоках туш і помаду, Але занадто сильною в житті я стала!Друг – це той, хто у великій, галасливій компанії помітив, що ти пішов.


Чоловік, якому ви потрібні, завжди знайде спосіб бути з вами!


Поки душа бажає любити, розум буде знаходити аргументи для прощення!


Справжня дружба сумісна з суперечкою, але не з розподілом.


Єдиний спосіб мати друга — самому бути ним.


Справжній друг – той, хто може, як на духу, повідати вам про всі свої біди, але не робить цього.


В радості друзі дізнаються нас, в нещасті ми пізнаємо їх.


Красива жінка — це така жінка, яка може собі дозволити іноді бути некрасивою.


Навіть самий суворий і кам’яний чоловік, не може противитися фразі: Ну паааааааап, ти ж мене любиш?


Життя занадто коротке, щоб хвилюватися про те, що про тебе подумають чи скажуть люди. Тому живи так, як хочеш – дай їм тему для розмов.


Наші сумніви — це наші зрадники. Вони змушують нас втрачати те, що ми, можливо, могли б виграти, якби не боялися спробувати.


Частіше нагадуйте собі, що мета життя зовсім не в тому, щоб виконати все намічене, a в тому, щоб насолоджуватися кожним кроком, зробленим на життєвому шляху, в тому, щоб наповнити життя любов’ю.


Тримати образу — це як пити отруту і чекати, що від цього помре інша людина.
Красиві статуси!

Найкрасивіші статуси на сайті my-status.org! Красиві цитати та статуси завжди будуть на вагу золота. Всі ми знаємо, що світ врятує краса! А красиві статуси – це одна невелика частина цього, безумовно, прекрасного поняття. Що б ти не робив, потрібно робити це красиво. Це стосується, мабуть, всіх аспектів нашого вкрай багатогранного життя. Один з таких аспектів – спілкування в інтернеті, де вам обов’язково знадобляться красиві статуси. Адже в наші дні ми дуже багато часу проводимо у віртуальному світі на сторінках різних соціальних мереж і так же як в реальному житті ми хочемо показати себе зі своєї бездоганної сторони. Красиві статуси тут вам дуже знадобляться.

Найкрасивіші статуси тут!

Чим же гарні красиві вислови у вигляді статусу? Вони викликають інтерес, інтригують, заворожують. Вибрати гарний статус – значить підкреслити романтичність своєї натури, прагнення до досконалості. Звичайно, красиві статуси цікаві будуть перш за все дівчатам, та й хлопцям, що цінують красу, наш сайт допоможе підібрати потрібний статус. Наші красиві статуси дозволять вам приєднатися до поціновувачів прекрасного. Не завжди буває просто з величезної кількості відмінних статусів вибрати найкрасивіший, але до цього потрібно прагнути! У вас є чудова можливість отримати чудовий статус, який прикрасить вашу сторінку в мережі. Підберемо гарний статус разом!

Найкрасивіші статуси!

Красиві статуси! Незмінно гарні статуси будуть користуватися великим попитом, так як тягу до прекрасного закладено в кожній людині. Ця категорія статусів завжди користувалася підвищеним попитом серед користувачів мережі. Воно й не дивно, адже приємно бачити у себе на сторінці красивий вислів. І хоча багато людей інколи зупиняють свій вибір на інших різновидах цитат, проте вони часто повертаються до красивих статусів. А все тому, що побачивши такий статус, буває дуже складно пройти повз, так як все гарне з величезною силою притягує до себе людину.

Тільки красиві статуси!

Важко сперечатися з істиною, що по-справжньому красиві статуси заворожують і ваблять до себе. І не треба опиратися цьому почуттю. Навпаки, потрібно з задоволенням піддатися йому і підібрати собі відмінний статус з числа найкрасивіших, які в достатку представлені на сайті. І відразу після цього ваш гарний статус почне радувати своїм виглядом вас і ваших гостей, яких ставатиме все більше, завдяки дивовижній властивості красивих речей привертати до себе людей. Красиві статуси чекають вас в даному розділі. Підберемо статус разом!