Статуси про життя

 

Головна » Статуси про життя

 


Реклама

 


Нікому не буде добре поруч з вами, поки вам погано наодинці з самим собою.


Іноді, щоб стати по-справжньому щасливим, потрібно зробити крок назад. Адже, багато дверей відкриваються на себе.


Якщо боїшся — не роби, a якщо робиш, то вже нічого не бійся.


Щоб передбачити майбутнє людини, досить подивитися, на що вона витрачає свої гроші і час.


Реклама

 


Якщо у тебе є людина, якій можна розповісти сни, ти не маєш права вважати себе самотнім.


Самотність-це коли в будинку є телефон, а дзвонить будильник.


Щоб домогтися багато чого, ми повинні не тільки діяти, а й мріяти, і не тільки планувати, а й вірити.


Навчися йти від тих, хто тебе не тримає. Навчися відпускати всіх тих, хто вирішив піти.


Діти, яких не люблять, стають дорослими, які не можуть любити.


Ми ніколи не буваємо настільки беззахисні, як тоді, коли любимо і ніколи так безнадійно нещасні, як тоді, коли втрачаємо об’єкт любові або його любов.Реклама

 


Вашій увазі красиві статуси про життя!

Тільки найкращі статуси про життя на сайті my-status.org.ua! Ви знайдете тут відмінний статус про наше багатогранне життя і всі його прояви. Найкрасивіші статуси про життя для різних життєвих ситуацій чудово прикрасять вашу сторінку в соцмережах. Кожен момент вашого життя індивідуальний, і якщо ви хочете поділитися ним з вашими близькими, зайдіть на наш сайт і ви знайдете нові статуси про життя. Отже, що ж таке статуси про життя? Наше непостійне життя складається з різних ситуацій – важких, радісних, хвилюючих, рядових і урочистих. Про деякі з них хочеться заявити друзям по соціальній мережі, не завжди знайомих з нашим реальним життям. Наш сайт пропонує оригінальні статуси для однокласників про життя на будь-який смак! Кожен випадок з життя, який запам’ятався вам, можна пред’явити світові як статус в контакті або однокласниках.

Статуси про життя допоможуть вам не тільки повідомити про щось близьким або не дуже людям, але і виразити себе за допомогою відомого чи невідомого, але завжди глибокодумного і змістовного вислову. Кажуть, сміх продовжує життя, наші прикольні статуси про життя допоможуть вам подивитися на будь-яку ситуацію під іншим кутом. Що б не сталося у вашому сумбурному житті, смішні статуси про життя ви знайдете у нас! Тільки добірні цитати, наповнені глибоким змістом або, навпаки, що висміюють різні життєві моменти, потрапляють на сторінки розділу під назвою Статуси про життя. Наші статуси про життя і любов допоможуть вам вирішити ваші любовні негаразди і налагодити сімейні відносини. Підберемо статус разом!

Не секрет, що статуси про життя відносяться до однієї з найпопулярніших тематик серед статусів в цілому. І пояснюється популярність статусів про життя досить просто. У кожної людини бувають в житті всілякі ситуації, про які хочеться розповісти близьким або висловити до них своє ставлення. І для кожної такої ситуації хочеться підібрати відповідний статус про життя. Якщо за вікном яскраво світить сонце, і дзвінко співають птахи, а у ваш на душі шкребуть кішки, зайдіть на my-status.org.ua в розділ сумні статуси про життя і ви обов’язково знайдете цитати, завдяки яким зможете побачити себе з боку і зрозуміти, що будь-яка проблема вирішувана. Наші мудрі статуси про життя допоможуть вам розібратися в будь-який ситуації, що склалася і підкажуть вихід з неї. Давати поради найбільш невдячна справа, але статуси в контакті про життя, це не просто порада, яку ви даєте іншим, це мудрість людей за багато поколінь. Різноманітність життєвих моментів породжує величезний вибір статусів на цю тему – про життя. І в цьому широкому виборі неважко заблукати. Наше завдання допомогти вам здійснити задумане.

Для цього ми скрупульозно відбираємо найкращі вислови про наше непросте життя і розміщує на сайті. Вам залишається тільки трохи попрацювати – зайшовши в відповідний розділ, знайти потрібний вам статус. Ми не сумніваємося, що ви неодмінно знайдете класні позитивні статуси про життя, які будуть вельми доречно виглядати на вашій сторінці в соцмережах. Тому що всі кращі статуси юанета ми ретельно збираємо під крилом нашого ресурсу і копітко сортуємо за категоріями для вашої зручності. І жоден гідний уваги статус не вислизне від нашого пильного погляду і обов’язково виявиться у нас!