Статуси про життя

 

Головна » Статуси про життя

 


Реклама

 


Життя — як зебра? Отже, будь хитрішим! Дійшов до білої смуги і йди уздовж!


Сусідня черга завжди рухається швидше…


Готуючи викидати коробки зі старим мотлохом, не розглядайте їх вміст, інакше викидати буде нічого.


Ще 10 років таких цін і зарплат, і замість перепису населення буде перекличка.


Реклама

 


50% українців живуть у стресі. Решта 10% живуть у Великобританії, Франції, Італії, Швейцарії, США.


Саме випливає тільки лайно. За перлами пірнати потрібно.


Якщо немає мети в житті, доводиться працювати на того, у кого вона є.


Є три пастки, які крадуть радість і спокій: жаль про минуле, тривога за майбутнє і невдячність за теперішнє.


Люди дуже дивуються, коли з ними робиш так само, як і вони з тобою.


Коли відповісти: У мене все добре не дозволяє совість, відповісти: У мене все погано не дозволяє гордість, доводиться промимрити: Все нормально…Реклама

 


Вашій увазі красиві статуси про життя!

Тільки найкращі статуси про життя на сайті my-status.org.ua! Ви знайдете тут відмінний статус про наше багатогранне життя і всі його прояви. Найкрасивіші статуси про життя для різних життєвих ситуацій чудово прикрасять вашу сторінку в соцмережах. Кожен момент вашого життя індивідуальний, і якщо ви хочете поділитися ним з вашими близькими, зайдіть на наш сайт і ви знайдете нові статуси про життя. Отже, що ж таке статуси про життя? Наше непостійне життя складається з різних ситуацій – важких, радісних, хвилюючих, рядових і урочистих. Про деякі з них хочеться заявити друзям по соціальній мережі, не завжди знайомих з нашим реальним життям. Наш сайт пропонує оригінальні статуси для однокласників про життя на будь-який смак! Кожен випадок з життя, який запам’ятався вам, можна пред’явити світові як статус в контакті або однокласниках.

Статуси про життя допоможуть вам не тільки повідомити про щось близьким або не дуже людям, але і виразити себе за допомогою відомого чи невідомого, але завжди глибокодумного і змістовного вислову. Кажуть, сміх продовжує життя, наші прикольні статуси про життя допоможуть вам подивитися на будь-яку ситуацію під іншим кутом. Що б не сталося у вашому сумбурному житті, смішні статуси про життя ви знайдете у нас! Тільки добірні цитати, наповнені глибоким змістом або, навпаки, що висміюють різні життєві моменти, потрапляють на сторінки розділу під назвою Статуси про життя. Наші статуси про життя і любов допоможуть вам вирішити ваші любовні негаразди і налагодити сімейні відносини. Підберемо статус разом!

Не секрет, що статуси про життя відносяться до однієї з найпопулярніших тематик серед статусів в цілому. І пояснюється популярність статусів про життя досить просто. У кожної людини бувають в житті всілякі ситуації, про які хочеться розповісти близьким або висловити до них своє ставлення. І для кожної такої ситуації хочеться підібрати відповідний статус про життя. Якщо за вікном яскраво світить сонце, і дзвінко співають птахи, а у ваш на душі шкребуть кішки, зайдіть на my-status.org.ua в розділ сумні статуси про життя і ви обов’язково знайдете цитати, завдяки яким зможете побачити себе з боку і зрозуміти, що будь-яка проблема вирішувана. Наші мудрі статуси про життя допоможуть вам розібратися в будь-який ситуації, що склалася і підкажуть вихід з неї. Давати поради найбільш невдячна справа, але статуси в контакті про життя, це не просто порада, яку ви даєте іншим, це мудрість людей за багато поколінь. Різноманітність життєвих моментів породжує величезний вибір статусів на цю тему – про життя. І в цьому широкому виборі неважко заблукати. Наше завдання допомогти вам здійснити задумане.

Для цього ми скрупульозно відбираємо найкращі вислови про наше непросте життя і розміщує на сайті. Вам залишається тільки трохи попрацювати – зайшовши в відповідний розділ, знайти потрібний вам статус. Ми не сумніваємося, що ви неодмінно знайдете класні позитивні статуси про життя, які будуть вельми доречно виглядати на вашій сторінці в соцмережах. Тому що всі кращі статуси юанета ми ретельно збираємо під крилом нашого ресурсу і копітко сортуємо за категоріями для вашої зручності. І жоден гідний уваги статус не вислизне від нашого пильного погляду і обов’язково виявиться у нас!