Головна » Статуси про життяЖиття — як зебра? Отже, будь хитрішим! Дійшов до білої смуги і йди уздовж!


Сусідня черга завжди рухається швидше…


Готуючи викидати коробки зі старим мотлохом, не розглядайте їх вміст, інакше викидати буде нічого.Ще 10 років таких цін і зарплат, і замість перепису населення буде перекличка.


50% українців живуть у стресі. Решта 10% живуть у Великобританії, Франції, Італії, Швейцарії, США.


Саме випливає тільки лайно. За перлами пірнати потрібно.


Якщо немає мети в житті, доводиться працювати на того, у кого вона є.Є три пастки, які крадуть радість і спокій: жаль про минуле, тривога за майбутнє і невдячність за теперішнє.


Люди дуже дивуються, коли з ними робиш так само, як і вони з тобою.


Коли відповісти: У мене все добре не дозволяє совість, відповісти: У мене все погано не дозволяє гордість, доводиться промимрити: Все нормально…


Якщо щось болить — мовчи, інакше вдарять саме туди…


Я завжди хотів людям відповідати добром… Але життя навчило відповідати взаємністю!


Життя треба прожити так, аби голуби, пролітаючи над твоїм пам’ятником, терпіли з поваги.


Може стала розумнішою, може стало цинічною, але так багато людей мені тепер байдужі!


За гроші можна купити ліжко, але не со, книгу, але не розум, зв’язки, але не друзів, ікону, але не віру, секс, але не любов !


Вночі часто думаєш про те, як все набридло і що потрібно щось міняти, а вдень все одно продовжуєш жити як і раніше…


Якщо в житті щось не клеїться, викинь клей. Візьми цвяхи і забий!


Одного разу ризикнувши, можна залишитися щасливим на все життя.


Буде новий світанок – буде багато перемог! І не вір ніколи, що виходу немає!


Випадковостей не існує – все на цьому світі або випробування, або покарання, або нагорода, або передвістя.
Красиві статуси про життя!

Тільки найкращі статуси про життя на сайті my-status.org.ua! Ви знайдете тут відмінний статус про наше багатогранне життя і всі його прояви. Найкрасивіші статуси про життя для різних життєвих ситуацій чудово прикрасять вашу сторінку в соцмережах. Кожен момент вашого життя індивідуальний, і якщо ви хочете поділитися ним з вашими близькими, зайдіть на наш сайт і ви знайдете нові статуси про життя. Отже, що ж таке статуси про життя? Наше непостійне життя складається з різних ситуацій – важких, радісних, хвилюючих, рядових і урочистих. Про деякі з них хочеться заявити друзям по соціальній мережі, не завжди знайомих з нашим реальним життям. Наш сайт пропонує оригінальні статуси для однокласників про життя на будь-який смак! Кожен випадок з життя, який запам’ятався вам, можна пред’явити світові як статус в контакті або однокласниках.

Кращі статуси про життя тут!

Статуси про життя! Статуси про життя допоможуть вам не тільки повідомити про щось близьким або не дуже людям, але і виразити себе за допомогою відомого чи невідомого, але завжди глибокодумного і змістовного вислову. Кажуть, сміх продовжує життя, наші прикольні статуси про життя допоможуть вам подивитися на будь-яку ситуацію під іншим кутом. Що б не сталося у вашому сумбурному житті, смішні статуси про життя ви знайдете у нас! Тільки добірні цитати, наповнені глибоким змістом або, навпаки, що висміюють різні життєві моменти, потрапляють на сторінки розділу під назвою Статуси про життя. Наші статуси про життя і любов допоможуть вам вирішити ваші любовні негаразди і налагодити сімейні відносини. Підберемо статус разом!

Статуси про життя тут!

Не секрет, що статуси про життя відносяться до однієї з найпопулярніших тематик серед статусів в цілому. І пояснюється популярність статусів про життя досить просто. У кожної людини бувають в житті всілякі ситуації, про які хочеться розповісти близьким або висловити до них своє ставлення. І для кожної такої ситуації хочеться підібрати відповідний статус про життя. Якщо за вікном яскраво світить сонце, і дзвінко співають птахи, а у ваш на душі шкребуть кішки, зайдіть на my-status.org.ua в розділ сумні статуси про життя і ви обов’язково знайдете цитати, завдяки яким зможете побачити себе з боку і зрозуміти, що будь-яка проблема вирішувана. Наші мудрі статуси про життя допоможуть вам розібратися в будь-який ситуації, що склалася і підкажуть вихід з неї. Давати поради найбільш невдячна справа, але статуси в контакті про життя, це не просто порада, яку ви даєте іншим, це мудрість людей за багато поколінь. Різноманітність життєвих моментів породжує величезний вибір статусів на цю тему – про життя. І в цьому широкому виборі неважко заблукати. Наше завдання допомогти вам здійснити задумане.

Кращі статуси про життя!

Для цього ми скрупульозно відбираємо найкращі статуси про наше непросте життя і розміщує на сайті. Вам залишається тільки трохи попрацювати – зайшовши в відповідний розділ, знайти потрібний вам статус. Ми не сумніваємося, що ви неодмінно знайдете класні позитивні статуси про життя, які будуть вельми доречно виглядати на вашій сторінці в соцмережах. Тому що всі кращі статуси юанета ми ретельно збираємо під крилом нашого ресурсу і копітко сортуємо за категоріями для вашої зручності. І жодна гідна уваги цитата не вислизне від нашого пильного погляду і обов’язково виявиться у нас!

(Голосів: 3. Рейтинг: 4,00 з 5)