Прикольні статуси

 

Головна » Прикольні статуси

 


Реклама

 


– Вас вітає служба допомоги при суїциді. На жаль, всі оператори зайняті. Повисіть трохи…


В шансоні вважається почесним, якщо і альбом, і виконавець виходять одночасно.


– Дорога! Я ось тут прочитав, що під час сексу чоловік спалює стільки ж калорій, як ніби він пробіг 9 кілометрів! – Так ти, 6л..ь, чемпіон світу! 9 км за 2 хвилини!


Якщо приснився колишній – це до грошей! Гівно завжди сниться до грошей!


Реклама

 


– Клянусь бути з тобою в багатстві і розкоші, в радості і в щасті, в Парижі і в Лондоні, в твоїх замках і на яхтах… – Наречена, за текстом, за текстом…


Кажуть, шлях до серця чоловіка лежить через шлунок. Я вже близько. Я в печінках сиджу.


Алергія на роботу лікується шляхом збільшення дози зарплати.


Школярі думають, що в інституті краще, але тільки студенти знають, що краще в садку!


– Я спробую пояснити тобі все на пальцях! Ось середній бачиш?


Яка сука зробила мою ляльку вуду і співає їй колискових після обіду?Реклама

 


Чудова колекція прикольних статусів, що ідеально підходять на роль статусу в соціальній мережі, представлена ​​Вашій увазі на нашому сайті.

Як часто ми не можемо висловити свій настрій, на нашому сайті ви легко знайдете прикольні статуси про життя, які допоможуть це зробити. Адже так важливо вміти правильно формулювати свої думки. В першу чергу це може стати в нагоді при спілкуванні, адже сучасна людина проводить у всесвітній павутині дуже багато часу. Коли за вікном мороз і сніг, серцю так не вистачає сонця і зелені, а у нас є прикольні статуси про весну, які допоможуть вам скоротати зимову негоду. Втомившись від своїх сірих буднів, люди часто шукають свята, веселощів і жартів. Всесвітня сітка, в яку багато хто з нас частенько заглядає, не є винятком. Кожна сучасна людина знає, що таке статус. Будь-які статуси для різноманітних соціальних мереж можна знайти в Інтернеті. Поставивши прикольний статус, ви не тільки зможете розвеселити друзів і знайомих, а й піднімете настрій собі.

Прикольні статуси – це анекдоти, анекдоти, крилаті фрази з гумористичних передач і улюблених кінокомедій. На нашому сайті ви завжди знайдете прикольні нові статуси, і вам точно що-небудь припаде до душі. У кожного користувача інтернету є свої переваги в соціальних мережах, ми допоможемо кожному любителю знайти свої прикольні статуси для вконтакті. Якщо ви любите спілкуватися з людьми на форумах, можна підписувати повідомлення прикольними статусами, які ви знайдете у нас. Здорово, що є можливість легко і швидко знайти самі прикольні смішні статуси на одному сайті.

Чому прикольні статуси користуються такою популярністю? На питання «який ти шукаєш статус?» Більшість людей відповість, що їм потрібен прикольний. Тому що саме слово «прикольний» є універсальним аналогом всього цікавого, незвичного і привабливого. А отже, прикольний статус – значить класний статус. Звичайно, як правило, це буде який-небудь веселий вислів, але не обов’язково. Адже прикольні статуси – це цілий пласт цитат, фраз і висловів на всілякі теми. І дуже важливо знати, що підшукати самі Прикольні статуси вам допоможе наш сайт.

Коли на роботі завал і хочеться трохи розслабитися, відволіктися від паперів і цифр, або від набридливої ​​балаканини співробітника зануди, головне не сумувати, а зайти на наш сайт і почитати жартівливі статуси, а потім посміятися разом з усім відділом. Ви хочете, щоб друзі та колеги знали, коли у вас гарний настрій і ви готові прийняти їх пропозицію піти ввечері компанією в боулінг або в кіно? Вам допоможуть в цьому наші прикольні статуси.

З величезної кількості цитат, гідних називатися статуси-приколи, ми відбираємо найкращі і розміщуємо на нашому сайті. Вам залишається тільки зайти у відповідний розділ і вибрати найбільш вподобантй вам вислів. Ось так нехитро і просто ви стаєте господарем прикольного статусу який, безумовно, стане справжньою прикрасою вашої сторінки в соціальних мережах. Відмінний вислів буде незмінно радувати вас самих і всіх ваших друзів. Підберемо статус разом!

Вашій увазі підбірка прикольних статусів лля соціальних мереж (Фейсбук, Вконтакті, Однокласники, Твітер, Мій Світ і тд.).