Головна » Статуси про щастя


Реклама

 


Іноді для щастя достатньо побачити людину, за якою шалено сумуєш.


Якщо на моєму обличчі щаслива посмішка, це означає одне з двох: або ти поруч, або я про тебе думаю!


Щастя — це коли люди, які вам не підходять, до вас не підходять.


Самий щасливий ранок для дівчини — день її весілля. Ви тільки подумайте: прокинувшись, вона знає, що вдягнути.


Реклама

 


Ну-ка, ну-ка… Посунулися всі! Тепер моя черга бути щасливою!


ЩАСТЯ – це взагалі такий особливий п’ятий сезон, що настає, не звертаючи уваги на дати, календарі і все таке інше…


Собі скажи, що це життя прекрасне! І дуже-дуже мило посміхнись! І всім на світі зразу стане ясно, Що в тебе все є просто зашибісь!


Любов завоювали! Гроші заробимо! Доб’ємося успіху! Щастя… а ЩАСТЯ — народимо!)


Хочеш бути щасливим? Навчися спершу страждати. (І. С. Тургенев)


Щастя – це коли бажання виконуються раніше, ніж встигаєш їх загадати…Реклама

 


(Голосів: 1. Рейтинг: 5,00 з 5)
Loading...

Статуси про щастя – прикольні і красиві цитати зі змістом!

Кращі статуси про щастя my-status.org.ua! Кожен з нас часто замислюється над одвічним питанням: що таке щастя? І у кожного знаходиться своя відповідь. Так що ж таке щастя і чи можна сказати, що людина щаслива, якщо на її сторінці ви читаєте статуси про щастя? Скільки людей стільки й думок. Однак головне, що нас об’єднує – це розуміння того, що щастя не можна купити або подарувати, його потрібно заробити. Щастя – це стан душі! Пам’ятаєте, як у відомому мультфільмі, щастя – це коли всі вдома! Дійсно, коли у нас в родині гармонія і взаєморозуміння, коли наші рідні і улюблені люди здорові, коли ми можемо без слів зрозуміти один одного, що це як не щастя?

Красиві цитати зі змістом про щастя з коханою людиною!

Кращі статуси про щастя! А якщо ви з коханим на березі моря, теплий пісок, крики чайок, ласкаве сонце і блакитне небо, білі баранці на хвилях, синява води кличе вас скоріше зануритися в це тепле блаженство. Може це щастя? Так, це теж щастя. І ось вже під вашою фотографією в фейсбуці друзі читають статуси про щастя з коханим! І нехай весь цей величезний світ належить тільки вам двом. Адже любов – це одна з найважливіших складових гармонії відносин. І нехай статуси про щастя завжди займають верхні рядки на вашій сторінці в соціальних мережах! Навіщо даремно витрачати час на пошуки ілюзії щастя, потрібно просто бути щасливим. І тоді все у вашому житті наповниться світлом і добром. Але люди дуже забобонні, вони боятися злякати птаха щастя зі свого плеча. Розмірковуючи про вічне, ми втрачаємо ті шанси, які так прихильно надає нам доля. Якщо ви все-таки хочете поміркувати на вічні теми, то наші статуси про щастя зі змістом дадуть вам хорошу їжу для розуму. Тільки думайте швидше, адже щастя мінливе.

Статуси про дітей, як головне щастя в житті!

Найпрекрасніше в житті будь-якої сім’ї – це діти. Так, в наш час, коли люди ставлять в основу кар’єру і достаток, діти відходять на другий план. Але коли бачиш на сторінках друзів і навіть незнайомих людей статуси про дітей і щастя, починаєш замислюватися, а чи правильно ти живеш? Мають рацію ті, хто каже, що виростити дитину в сучасному суспільстві дуже складно. А хіба нашим батькам було легко? Як відомо, часи не вибирають. Діти – це наше продовження. Вони інші, маленькі люди, але в них наша частка, і вона буде продовжувати жити в наших онуків і правнуків. Це теж щастя! Коли ми дійсно щасливі, не потрібно це приховувати, розділіть моменти щастя з близькими, коханими людьми. Заходьте на наш сайт my-status.org.ua, вибирайте красиві статуси про щастя і діліться з друзями ВКонтакті або Фейсбуці. Знайте, головне вірити в себе, і тоді жоден заздрісник не зможе вам перешкодити. А птах щастя стане вашим другом і покровителем.

Найприкольніші і найцікавіші статуси про щастя!

Впевнена в собі і своїх силах людина часом може трохи пожартувати над норовливим ​​птахом удачі. І ось ми читаємо на її сторінці прикольні статуси про щастя. І в цьому немає нічого страшного, так як сміливих, чесних, позитивно мислячих, добрих, відважних людей щастя не може не поважати і не цінувати. Адже ми знаємо, що ми самі творці свого щастя. А хороший жарт ще нікому не нашкодив. Якщо ви шукаєте самі класні статуси про просте людське щастя, заходьте на наш сайт. Багато психологів говорять, що щастя не повинно ставати для людини метою. Інакше все її життя перетворюється в безглузду гонитву за короткочасним і нерідко ілюзорним станом. Однак хто з нас не мріяв про власне, продумане до дрібниць щастя! І адже дуже багато хто відчуває його на собі, більш того, з усіх сил від повноти відчуттів прагнуть ділитися ним з усіма. Звичайно, дуже приємно бачити на котрійсь особистій сторінці статус про щастя, що випромінює позитив і задоволення від життя. Бажаємо вам якомога частіше відвідувати саме цю категорію списку наших статусів!