Статуси про щастя

 

Головна » Статуси про щастя

 


Реклама

 


Ось ти! Так-так ти! Який зараз читає цей статус. Будь щасливий, чуєш? Просто будь щасливий!


Не потрібно довго розмірковувати про те, що таке щастя! Просто займайтеся тим, що допомагає відчувати себе щасливими!


Якщо на душі шкребуть кішки, не вішайте ніс — прийде час, і вони будуть голосно муркотіти від щастя.


Знайти сенс життя — це щастя, знайти щастя в житті — це сенс.


Реклама

 


Іноді заздриш чужому щастю, хоча, колись це щастя було твоїм…


Щастя – це коли ваші бажання в шоці від ваших можливостей.


Найбільше в житті щастя – це впевненість в тому, що нас люблять, люблять за те, що ми такі, які ми є, або незважаючи на те, що ми такі, які ми є.


Якщо Ви хочете виростити хороших дітей, витрачайте на них в два рази менше грошей і в два рази більше часу.


Половина жіночого щастя полягає в тому, щоб твердо знати: чоловік, який йде від тебе вранці, обов’язково повернеться до вечора. І так буде все життя.


Щастя — це коли йому хочеться повертатися до неї, а їй — коли не хочеться від нього йти.Реклама

 


Статуси про щастя – прикольні і красиві, зі змістом!

Кращі статуси про щастя my-status.org.ua! Кожен з нас часто замислюється над одвічним питанням: що таке щастя? І у кожного знаходиться своя відповідь. Так що ж таке щастя і чи можна сказати, що людина щаслива, якщо на її сторінці ви читаєте статуси про щастя? Скільки людей стільки й думок. Однак головне, що нас об’єднує – це розуміння того, що щастя не можна купити або подарувати, його потрібно заробити. Щастя – це стан душі! Пам’ятаєте, як у відомому мультфільмі, щастя – це коли всі вдома! Дійсно, коли у нас в родині гармонія і взаєморозуміння, коли наші рідні і улюблені люди здорові, коли ми можемо без слів зрозуміти один одного, що це як не щастя?

Красиві статуси зі змістом про щастя з коханою людиною!

Кращі статуси про щастя! А якщо ви з коханим на березі моря, теплий пісок, крики чайок, ласкаве сонце і блакитне небо, білі баранці на хвилях, синява води кличе вас скоріше зануритися в це тепле блаженство. Може це щастя? Так, це теж щастя. І ось вже під вашою фотографією в фейсбуці друзі читають статуси про щастя з коханим! І нехай весь цей величезний світ належить тільки вам двом. Адже любов – це одна з найважливіших складових гармонії відносин. І нехай статуси про щастя завжди займають верхні рядки на вашій сторінці в соціальних мережах! Навіщо даремно витрачати час на пошуки ілюзії щастя, потрібно просто бути щасливим. І тоді все у вашому житті наповниться світлом і добром. Але люди дуже забобонні, вони боятися злякати птаха щастя зі свого плеча. Розмірковуючи про вічне, ми втрачаємо ті шанси, які так прихильно надає нам доля. Якщо ви все-таки хочете поміркувати на вічні теми, то наші статуси про щастя зі змістом дадуть вам хорошу їжу для розуму. Тільки думайте швидше, адже щастя мінливе.

Вислови про дітей, як головне щастя в житті!

Найпрекрасніше в житті будь-якої сім’ї – це діти. Так, в наш час, коли люди ставлять в основу кар’єру і достаток, діти відходять на другий план. Але коли бачиш на сторінках друзів і навіть незнайомих людей статуси про дітей і щастя, починаєш замислюватися, а чи правильно ти живеш? Мають рацію ті, хто каже, що виростити дитину в сучасному суспільстві дуже складно. А хіба нашим батькам було легко? Як відомо, часи не вибирають. Діти – це наше продовження. Вони інші, маленькі люди, але в них наша частка, і вона буде продовжувати жити в наших онуків і правнуків. Це теж щастя! Коли ми дійсно щасливі, не потрібно це приховувати, розділіть моменти щастя з близькими, коханими людьми. Заходьте на наш сайт my-status.org.ua, вибирайте красиві статуси про щастя і діліться з друзями ВКонтакті або Фейсбуці. Знайте, головне вірити в себе, і тоді жоден заздрісник не зможе вам перешкодити. А птах щастя стане вашим другом і покровителем.

Найприкольніші і найцікавіші статуси та вислови про щастя!

Впевнена в собі і своїх силах людина часом може трохи пожартувати над норовливим ​​птахом удачі. І ось ми читаємо на її сторінці прикольні статуси про щастя. І в цьому немає нічого страшного, так як сміливих, чесних, позитивно мислячих, добрих, відважних людей щастя не може не поважати і не цінувати. Адже ми знаємо, що ми самі творці свого щастя. А хороший жарт ще нікому не нашкодив. Якщо ви шукаєте самі класні статуси про просте людське щастя, заходьте на наш сайт. Багато психологів говорять, що щастя не повинно ставати для людини метою. Інакше все її життя перетворюється в безглузду гонитву за короткочасним і нерідко ілюзорним станом. Однак хто з нас не мріяв про власне, продумане до дрібниць щастя! І адже дуже багато хто відчуває його на собі, більш того, з усіх сил від повноти відчуттів прагнуть ділитися ним з усіма. Звичайно, дуже приємно бачити на котрійсь особистій сторінці статус про щастя, що випромінює позитив і задоволення від життя. Бажаємо вам якомога частіше відвідувати саме цю категорію списку наших статусів!