Розумні, мудрі статуси

 

Головна » Розумні, мудрі статуси

 


Реклама

 


Коли ваші мрії будуть сильнішими ваших страхів, вони почнуть збуватися.


Люди, які сприймають всі дрібниці близько до серця — найбільше здатні щиро любити. Л. Н. Толстой


Коли ти повністю, беззастережно довіряєш людині, то в результаті отримуєш одне з двох: або людину на все життя, або урок на все життя.


Підозрювати гірше, ніж знати. У реальності є межі, а уява безмежно.


Реклама

 


Хороші люди принесуть вам щастя, погані люди нагородять вас досвідом, найгірші — дадуть вам урок, а найкращі — подарують спогади. Цінуйте кожного.


Якщо Бог хоче зробити тебе щасливим, то він веде тебе найважчою дорогою, тому що легких шляхів до щастя не буває.


Найбільша помилка в тому, що ми швидко здаємось. Іноді, щоб отримати бажане, треба просто спробувати ще один раз.


Будувати відносини потрібно з людиною, для якої ти завжди будеш на першому місці.


Коли починаєш викидати непотріб, головне — не почати його розглядати!


Багатство – це не те в якій ти шубі ходиш, на якій машині ти їздиш і який крутий телефон у тебе в руках. Багатство – це живі батьки, здорові діти, надійні друзі і міцне плечеРеклама

 


Наймудріш статуси – розумні висловлювання зі змістом!

Кращі мудрі статуси на my-status.org.ua! Як часто ми намагаємося за веселим жартом приховати свої переживання. Сьогодні нас вчать приховувати за безтурботною посмішкою свої справжні почуття. Навіщо напружувати близьких своїми проблемами. Але чи правильно це? Адже хто ще може нам допомогти в скрутну хвилину, як не самі рідні люди. Вони підтримають словом і ділом, близькі будуть поруч з вами, і все, що так гнітило вас, вирішиться. Мудрі статуси – це теж свого роду поради про найважливіше в житті кожної людини. Заходьте на my-status.org.ua і вибирайте найцікавіші висловлювання великих людей. Мудрість людства зібрана в великих книгах, таких як Біблія, Коран, Бхагавад-Гіта і багатьох інших. Свої думки і почуття, своє розуміння всесвіту і нас в ньому, своє ставлення до кожної живої істоті – все це хвилювало людину і за часів античності і в наше століття технічних розробок. Розумні статуси зі змістом – це свого роду короткий виклад тих великих висловів, які і сьогодні змушують нас думати про вічне.

Наймудріші висловлювання відомих особистостей!

Наймудріші статуси! Як часто ви дивитеся на зірки? У сучасних мегаполісах важко вловити, коли день змінює ніч, заважає світло тисячі ліхтарів і неонових вивісок. А часом так хочеться поспостерігати за зоряним небом і подумати про всесвіт. Згадати найщасливіші моменти свого життя, помріяти про майбутнє або просто порахувати зірки. Але ми весь час поспішаємо, забуваючи про прості радощі. Адже ще тридцять років тому можна було спостерігати за місяцем з даху найвищого будинку в місті. А влітку, впавши в високу траву, розглядати хмари, слухаючи трелі птахів і скрекіт коників. Все змінюється в цьому світі, мудрі висловлювання дозволяють нам побачити себе з боку, зупинитися і подивитися на зоряне небо.

Мудрі статуси для небайдужих!

Більшість статусів в соціальних мережах або прикольні і жартівливі, або присвячені темам кохання і переживань, пов’язані з ними. Іноді ж хочеться знайти гідний статус без жартів. Цікаві висловлювання і цитати про сенс життя, мудрі фрази про людську природу, філософські міркування про долю майбутніх цивілізацій. Адже не дарма кажуть, що не хлібом єдиним може бути сита людина. Якщо ви хочете виділитися з величезного числа «закоханих приколістів», знайти гідну «їжу для розуму», то зібрані тут мудрі статуси допоможуть вам в цьому. У нашій пам’яті залишаються дійсно значущі і мудрі фрази, інші ж вивітрюються, не залишаючи й сліду. Мудрі вислови великих людей змушують нас задуматися, врізаються в свідомість і можуть допомогти вирішити ту чи іншу проблему.

Ми зібрали найрізноманітніші статуси та вислови зі змістом і готові поділитися ними з вами.