Статуси про дітей

 

Головна » Статуси про дітей

 


Реклама

 


Не питайте мене, чи бачив я новий фільм. У мене чотири маленькі дочки. Якщо там немає співаючих принцес, відповідь — ні.


Ми знову чекаємо дитину… тепер вже з нічного клубу.


Сесія – ось чим потрібно лякати дітей в дитинстві, а не всякими там бабаями!


Йдемо з сином по вулиці, розмовляємо про все підряд. Спокійненько так ідемо. І раптом він видає: Хороша ти все-таки жінка, коли не кричиш!


Реклама

 


Не вчіть дітей бути багатими. Навчайте їх бути щасливими. Коли вони виростуть, будуть знати цінність речей, а не їх ціну.


Фраза «посидіти з дитиною» взагалі неправильна! З дитиною можна побігати, пострибати, пограти в «ку-ку» і ще тисяча мільйонів занять. Але аж ніяк не посидіти!


Купила подарунки до Нового року… Дві радіокерованих машинки, щоб чоловік з дитиною не побилися…


Дочка весело і швидко бігає по кімнаті. Чоловік: Машенька, бігай обережніше! А то вріжеш зубами в тумбочку, буде у нас тумбочка з зубами, а ти – ні…


– Альо, мама, дай татові трубку. – Альо, тато, Спартак чемпіон? – Так, так, так, звичайно, доню, звичайно! – Тату, дай маму. – Але, мам, ти чула, тато дозволив.


Я не знаю, наскільки хорошою мамою я стану, але мультики ми завжди будемо дивитися разом.Реклама

 


Прикольні статуси про дітей – красиві вислови про малят!

Кращі статуси та вислови про дітей на my-status.org.ua! Людям, у яких ще немає своїх дітей, складно зрозуміти, як бути батьками у сьогоднішньому світі. Сучасна цивілізація поставила нас перед вибором: або сім’я, або кар’єра. І людей, які вибирають традиційну сім’ю, з кожним роком стає все менше. Одним з головних складових хорошою осередку суспільства є діти. Сьогодні кожен з вас може розповісти про своїх малюків, просто вибравши для своєї сторінки статуси про дітей. І ось уже всі ваші друзі в курсі методів виховання, якими ви керуєтеся для розвитку цілісної особистості. Ще двадцять років тому наявність двох і більше дітей в родині було звичною справою. Але нове суспільство часто вибирає життя без дітей. Мовляв, навіщо в світі болю і жорстокості заводити дітей. Так можуть міркувати тільки боягузи. Почитайте наші статуси про дітей зі змістом, і ви зрозумієте, що наявність дітей в повноцінній сім’ї – це основа щастя.

Кращі статусипро дітей!

Щастя, коли ваш малюк простягає до вас свої рученята, коли він починає робити перші несміливі кроки. А перші слова і ці нескінченні питання, заразливий сміх дитини і її наївний погляд. Вона пізнає навколишній світ, а ви є її провідниками, її вчителями. На нашому сайті my-status.org.ua ви зможете знайти гарні статуси про дітей. Нехай всі знають що ваша дитина сама-сама! Маленький чоловічок, який поки ще залежить від вас. Він такий крихкий і при цьому такий сильний, і безстрашний. Скільки всього цікавого, захоплюючого, сумного, романтичного, доброго чекає попереду. Наші малюки, наші дітки, спиногризи, почемучки, недотепи, бабусині внучата, бешкетники – скільки ласкавих епітетів ми придумуємо для своїх дітей. Наші статуси про малюків – це не просто милі вислови, це вся батьківська любов і ласка на вашій сторінці в соціальних мережах.

Прикольні статуси про хлопчиків!

Немає нічого поганого, якщо ви вирішили, що прикольні статуси про дітей – це не просто набір слів. Це свого роду коротка характеристика вашого чада. Що ж, швидше заходьте на my-status.org.ua, де ви зможете знайти найкращі статуси про дітей! Це одвічне питання «А кого ви найбільше хочете?» Багатьох майбутніх батьків ставить у глухий кут. Звичайно, тати завжди хочуть сина, первістка, спадкоємця, з ким можна грати в футбол і ходити на рибалку. І ось настає довгоочікуваний момент, і ви як божевільний обдзвонюєте своїх рідних і друзів, і кричите в трубку одне заповітне слово – хлопчик. А можна зробити все простіше і швидше, просто поставте на свою сторінку статуси про хлопчиків і всі знатимуть, що ви тепер батько.

Смішні статуси про дітей!

Ми любимо, ділитися з друзями в соціальних мережах кумедними фотографіями і відео про витівки наших малюків. І нам дуже хочеться придумати цікавий заголовок до них. Все геніальне просто, смішні статуси про дітей дозволять вам знайти найприкольніші цитати до ваших фото і відео звітів, які так люблять збирати бабусі і дідусі. А статуси для однокласників про дітей збільшать ваші шанси здобути славу найбільш просунутих батьків, впевнених користувачів інтернет-спільноти.

Статуси про дівчат – батькових улюблениць!

Маленька принцеса, Володарка сердець тата і дідуся, улюблена сестричка-вредіна, мамина помічниця, бабусина красуня, відмінниця, справжня леді – скільки ласкавих слів ми говоримо про своїх дочок. Наші статуси про дівчаток дозволять вам кожен день знаходити нові епітети для улюблених дочок. А знаєте, ще невідомо, кого все-таки тата люблять більше, сина або дочку. Хоча яка різниця якої статі дитина, статуси про діток підходять усім. Головне, щоб ваш малюк був здоровий і веселий.