Головна » Статуси про дітейНе питайте мене, чи бачив я новий фільм. У мене чотири маленькі дочки. Якщо там немає співаючих принцес, відповідь — ні.


Ми знову чекаємо дитину… тепер вже з нічного клубу.


Сесія – ось чим потрібно лякати дітей в дитинстві, а не всякими там бабаями!Йдемо з сином по вулиці, розмовляємо про все підряд. Спокійненько так ідемо. І раптом він видає: Хороша ти все-таки жінка, коли не кричиш!


Не вчіть дітей бути багатими. Навчайте їх бути щасливими. Коли вони виростуть, будуть знати цінність речей, а не їх ціну.


Фраза «посидіти з дитиною» взагалі неправильна! З дитиною можна побігати, пострибати, пограти в «ку-ку» і ще тисяча мільйонів занять. Але аж ніяк не посидіти!


Купила подарунки до Нового року… Дві радіокерованих машинки, щоб чоловік з дитиною не побилися…Дочка весело і швидко бігає по кімнаті. Чоловік: Машенька, бігай обережніше! А то вріжеш зубами в тумбочку, буде у нас тумбочка з зубами, а ти – ні…


– Альо, мама, дай татові трубку. – Альо, тато, Спартак чемпіон? – Так, так, так, звичайно, доню, звичайно! – Тату, дай маму. – Але, мам, ти чула, тато дозволив.


Я не знаю, наскільки хорошою мамою я стану, але мультики ми завжди будемо дивитися разом.


Раніше дітей лякали чортом, а зараз …відключенням інтернету.


Кажуть, що дитина відчуває настрій мами. Якщо мама переживає, то і дитина хвилюється, мама задоволена – дитина посміхається… Але чому, коли мама хоче спати, дитині якось пофіг?!


22:00! Саме час зізнатися батькам, що завтра в школу потрібно принести виріб, доповідь про морських рибах з кольоровим фото і пиріг з гарбузом на свято осені…


Люди, які говорять краще ми самі розповімо дитині про секс, ніж він дізнається про це на вулиці, не розуміють, що їхня дитина стане саме тим, хто розповідає про це на вулиці одноліткам.


Якби не знання, отримані нами в школі, то як би ми допомагали вчитися в школі нашим дітям?


Як пояснити дитині, що в його кімнаті немає монстрів, крім нього самого?


Зазвичай в садку діти вчаться поганим словам. Чую, наш піде підготовленим…


А я наївна думала, що не народився ще ТОЙ чоловік, який зможе мною КОМАНДУВАТИ… Дарма… Виявляється я НАРОДИЛА ЙОГО САМА.


– Мама, подаруй мені братика… – Навіщо, донечко? – Так ми будемо удвох тебе нервувати, а то я вже не справляюся…


А ви теж у дитинстві, коли брали спати з собою іграшку, думали, що інші ображаються і брали всіх?
Прикольні статуси про дітей – красиві цитати про малят!

Кращі статуси про дітей на my-status.org.ua! Людям, у яких ще немає своїх дітей, складно зрозуміти, як бути батьками у сьогоднішньому світі. Сучасна цивілізація поставила нас перед вибором: або сім’я, або кар’єра. І людей, які вибирають традиційну сім’ю, з кожним роком стає все менше. Одним з головних складових хорошою осередку суспільства є діти. Сьогодні кожен з вас може розповісти про своїх малюків, просто вибравши для своєї сторінки статуси про дітей. І ось уже всі ваші друзі в курсі методів виховання, якими ви керуєтеся для розвитку цілісної особистості. Ще двадцять років тому наявність двох і більше дітей в родині було звичною справою. Але нове суспільство часто вибирає життя без дітей. Мовляв, навіщо в світі болю і жорстокості заводити дітей. Так можуть міркувати тільки боягузи. Почитайте наші статуси про дітей зі змістом, і ви зрозумієте, що наявність дітей в повноцінній сім’ї – це основа щастя.

 

Кращі статуси про дітей!

Щастя, коли ваш малюк простягає до вас свої рученята, коли він починає робити перші несміливі кроки. А перші слова і ці нескінченні питання, заразливий сміх дитини і її наївний погляд. Вона пізнає навколишній світ, а ви є її провідниками, її вчителями. На нашому сайті my-status.org.ua ви зможете знайти гарні статуси про дітей. Нехай всі знають що ваша дитина сама-сама! Маленький чоловічок, який поки ще залежить від вас. Він такий крихкий і при цьому такий сильний, і безстрашний. Скільки всього цікавого, захоплюючого, сумного, романтичного, доброго чекає попереду. Наші малюки, наші дітки, спиногризи, почемучки, недотепи, бабусині внучата, бешкетники – скільки ласкавих епітетів ми придумуємо для своїх дітей. Наші статуси про малюків – це не просто милі вислови, це вся батьківська любов і ласка на вашій сторінці в соціальних мережах.

 

Прикольні статуси про хлопчиків!

Немає нічого поганого, якщо ви вирішили, що прикольні статуси про дітей – це не просто набір слів. Це свого роду коротка характеристика вашого чада. Що ж, швидше заходьте на my-status.org.ua, де ви зможете знайти найкращі статуси про дітей! Це одвічне питання «А кого ви найбільше хочете?» Багатьох майбутніх батьків ставить у глухий кут. Звичайно, тати завжди хочуть сина, первістка, спадкоємця, з ким можна грати в футбол і ходити на рибалку. І ось настає довгоочікуваний момент, і ви як божевільний обдзвонюєте своїх рідних і друзів, і кричите в трубку одне заповітне слово – хлопчик. А можна зробити все простіше і швидше, просто поставте на свою сторінку статуси про хлопчиків і всі знатимуть, що ви тепер батько.

 

Смішні висловлювання для однокласників про дітей!

Ми любимо, ділитися з друзями в соціальних мережах кумедними фотографіями і відео про витівки наших малюків. І нам дуже хочеться придумати цікавий заголовок до них. Все геніальне просто, смішні статуси про дітей дозволять вам знайти найприкольніші цитати до ваших фото і відео звітів, які так люблять збирати бабусі і дідусі. А статуси для однокласників про дітей збільшать ваші шанси здобути славу найбільш просунутих батьків, впевнених користувачів інтернет-спільноти.

 

Статуси про дівчат – батькових улюблениць!

Маленька принцеса, Володарка сердець тата і дідуся, улюблена сестричка-вредіна, мамина помічниця, бабусина красуня, відмінниця, справжня леді – скільки ласкавих слів ми говоримо про своїх дочок. Наші статуси про дівчаток дозволять вам кожен день знаходити нові епітети для улюблених дочок. А знаєте, ще невідомо, кого все-таки тата люблять більше, сина або дочку. Хоча яка різниця якої статі дитина, статуси про діток підходять усім. Головне, щоб ваш малюк був здоровий і веселий.

(Голосів: 1. Рейтинг: 5,00 з 5)