Головна » Статуси про мамуХороша мама дасть облизати крем з взбивалок міксера, чудова мама – спочатку вимкне міксер.


Всю красу жіночих грудей розумієш тільки тоді, коли вона виявляється єдиною річчю, здатноїю заткнути репетуючу дитину.


Дорослішаєш-це коли в телефоні змінюєш «Мама» на «Матуся» і розумієш, що в світі немає людини важливіше і ближче!А я наївна думала, що не народився ще ТОЙ чоловік, який зможе мною КОМАНДУВАТИ… Дарма… Виявляється я НАРОДИЛА ЙОГО САМА.


Ось, просиділа з дитиною вдома до трьох років. Завтра перший день на роботу. Уфф, хоч відпочину тепер!


Кажуть, що дитина відчуває настрій мами. Якщо мама переживає, то і дитина хвилюється, мама задоволена – дитина посміхається… Але чому, коли мама хоче спати, дитині якось пофіг?!


Раніше, коли я чула істеричний плач дитини у сусідів, я думала його там ріжуть, а тепер зрозуміла, що це всього-то: впала іграшка, хочу їсти, одягають шапку, вигнали з туалету…Мама сказала, що коли я вийду заміж, вона на двері нашої квартири повісить табличку Поверненню та обміну не підлягає!


Мамині поради не завжди нам подобаються, але вони завжди виявляються самими вірними.


У нас вдома все вирішує тато. А хто у нас тато — вирішує мама.


Для багатьох щастя – це два літри. А для багатьох – це всього два грами. А для мене щастя – це бачити, як посміхається моя Мама!


-Що тобі мама на день народження подарувала? -Життя…


Мама – не кінь. Кінь втомлюється, а мама ні!


Мама спить, вона втомилася, я її вже дістала. Я не буду сумувати — буду тата діставати!


Мама новонародженого немовляти наївна і недосвідчена, як новобранець в армії. Мама дворічного малюка спокійна і впевнена, як дембель. Мама трирічної дитини це СПЕЦНАЗ.


Шлях до серця мами лежить через прибирання…


Ви не перестанете бути дитиною, поки у вас є мама!


Мама – це єдина людина, яка знає тебе на 9 місяців більше, ніж всі інші.


Тато, тато, а хто це там у кутку – лохматенький, з червоними очима, всю ніч сидить??? – Не бійся, доню, це ж наша мама в Однокласниках.


Я слухаю тільки музику, серце і маму. Всі інші несуть маячню.
Статуси про маму!

Кращі статуси про маму на my-status.org.ua! Підберемо хороший статус про улюблену маму разом. Зазвичай ми не допускаємо батьків в своє віртуальне життя. Тим цінніше те, що ми згадуємо про свою маму в улюбленій соціальній мережі. А якщо трапилося так, що спілкуватися з батьками доводиться через соцмережі, то будь-якій мамі буде дуже приємно бачити ваш статус про неї.

Кращі статуси про маму!

Здається, дуже просто написати статус про маму, адже мама – це найкраща подруга, найрідніша людина, доброта, турбота, ніжність і захист. І тому поставити статус про це просто. Але ми допоможемо вам зробити це оригінально і красиво. Нерідкі випадки, коли ми сваримося з мамою і через деякий час розуміємо, що винні в нашій сварці в першу чергу ми. Хочеться вибачитися, але не вистачає слів. Можна зробити це в Інтернеті, поставивши один з наших статусів, приготованих як раз для таких випадків. Любіть своїх батьків!

(Голосів: 2. Рейтинг: 5,00 з 5)