Статуси про любов, кохання

 

Головна » Статуси про любов, кохання

 


Реклама

 


Важко коли ти ставиш крапку у стосунках, а хтось дуже близький домальовує ще дві.


Щастя не в тих жінках з якими хочеться спати, а в тих, з якими хочеться прокидатися.


Якщо мене любити – то я гори зверну! Якщо не любити, то шию…


Щастя закохатися в людину, яка вже закохана у тебе.


Реклама

 


Заткнути мій рот зможуть тільки його губи…


Не пише лише одна людина, а здається, що мовчить весь світ…


Вбивали любов. Вбивали в чотири руки. Били з різних сторін, змагаючись у вмінні і силі. Їм шепотіла любов:Ах, які ж ви дурні. А вони їй, у відповідь, за ударом удар завдавали.


За солодке доводиться гірко розплачуватися.


Іноді для щастя достатньо побачити людину, за якою шалено сумуєш.


Не описати. Слова побиті. Як в напівдрімоті грудня, я кутаюсь у твій старий светр, за браком тебе…Реклама

 


Любові присвячено безліч пісень, віршів, оповідань, романів, фільмів, поем. З появою в нашому житті соціальних мереж, багато часу люди проводять саме там, тому любов перекочувала і в віртуальний світ. Оскільки в соціальних мережах сидять в основному молоді люди, то в їх статусах часто можна зустріти цитати великих людей або свої власні роздуми на тему любові. Красиві статуси про любов можуть розповісти про душевні переживання власника сторінки, його погляди на любов в цілому і ставлення до певної людини. За допомогою статусу про кохання можна ненав’язливо натякнути про свої почуття.

Любовні статуси в короткій формі розкривають суть цього піднесеного почуття, яке робить нас дійсно людьми. Звичайно, описати любов всього декількома словами складно, тому і статусів у нас представлено безліч. Завдяки величезному вибору статусів, Ви зможете підібрати той єдиний, який найбільш точно відображає Ваші переживання і ставлення до коханої людини. Статуси про любов також допоможуть Вам висловити свою думку щодо цього почуття, і цю думка побачать всі Ваші друзі.

Добірні статуси про любов зі здоровим глуздом і всією пов’язаної з нею палітрою почуттів на сайті my-status.org.ua! Любов змушує нас шукати красу в усьому, особливо в словах. Тут як не можна краще допоможуть статуси про любов. Якщо почуття переповнюють вас, і ви не можете підібрати слова, щоб сказати про них своєму дівчині, зайдіть на наш сайт, і ви знайдете статуси про любов до хлопця, завдяки яким зізнатися в своїх почуттях стане простіше. Часто закоханим буває важко висловити те, що вони відчувають. Вони соромляться говорити про свої переживання, не можуть зробити це красиво і, звичайно, нерідко бояться бути осміяними. Наші статуси для соціальних мереж (для вк, фейсбуку) про любов допоможуть висловити всі відтінки ваших почуттів, викликаних одним з найпрекрасніших станів людини – коханням!

У нас ви знайдете найкрасивіші висловлювання про любов, які підійдуть до будь-якої ситуації, будь то швидкоплинне захоплення, закоханість або найглибші почуття. Ви можете вибрати і поставити будь-який статус, що відповідає вашому внутрішньому стану. Зрозуміло, настрої закоханих дуже мінливі, але у вас завжди є можливість замінити один статус про любов на інший (можливо, навіть протилежний за змістом), у чому вам, безсумнівно, допоможе наш сайт. Якщо ж ваші почуття залишилися без відповіді, або ваша друга половинка далеко, то наші сумні статуси про любов допоможуть вам передати все що накопичилося у серці навіть через сотні кілометрів.

Велике почуття кохання змушує з’являтися на світ добірним статусам на цю чудову тему. Про кохання сказано багато слів і навряд чи є сенс зайвий раз намагатися описати те, що можна, мабуть, лише відчути. Але класні статуси про любов завжди дозволять вам однією або двома фразами висловити те, що діється на душі, і поділитися з оточуючими цими світлими почуттями. А якщо ваша друга половинка загляне на вашу сторінку в соціальній мережі і побачить там зворушливий статус про любов, то відразу стане ясно, кому адресовані ці слова. І, повірте, в цей момент навряд чи знайдеться більш щаслива людина на планеті. А якщо у вас грайливий настрій і ви хочете посміятися разом з коханим, то наші прикольні статуси про любов допоможуть вам в цьому.

Здавалося б, така дрібниця – підібрати гарний вислів про любов і поставити його собі в якості статусу. Наші статуси для однокласників про любов не залишать байдужими нікого з ваших друзів і близьких, нехай весь світ знає про ваші почуття. А скільки приємних почуттів цей простий крок може доставити вашому коханому чи коханій! Бо часом молодій людині в сучасному суспільстві важко зробити крок на зустріч до своєї любові, красиві статуси про любов до дівчини дозволять навіть самому соромливому юнакові відкрити своє серце. Як мінімум гарний настрій людині буде забезпечено. Адже розуміння, що вас хтось любить, коштує дуже дорого. А якщо це почуття взаємне, то це просто чудово! Відстань сьогодні не перешкода великій любові і де б не жив ваш улюблений (або улюблена) наші статуси про любов на відстані допоможуть вам бути ближчими одне до одного. Наш сайт допоможе вам відшукати самий класний і незабутній статус про любов. Підберемо статус разом!