Статуси про друзів

 

Головна » Статуси про друзів

 


Реклама

 


Був у мене друг, та помер. Точніше людина-то залишилася, а от сам друг помер. Такі справи…


Якщо ви знайдете людину, з якою зможете себе вести так само вільно, як ведете себе наодинці з собою, то цінуйте її як повітря!


Не довіряй всі таємниці другу. У друга теж є друзі…


Люди, у яких є спільні спогади, не можуть бути чужими…


Реклама

 


Друзів ми вибираємо самі, а кращих залишає час.


Справжній друг не той, хто робить все, що ти скажеш, а той, хто зробить те, що тобі дійсно потрібно, навіть якщо ти відчайдушно противишся.


Які друзі — такі і вихідні!


Позичив грошей у кращих друзів. Купив новий iPhone . Перестав спілкуватися з цими ніщебродами.


Якщо ваш кращий друг не запросив вас сьогодні на свій день народження, значить його день народження – не сьогодні.


Той, хто бачив срач в моїй кімнаті, автоматично переходить на наступний рівень дружби.Реклама

 


Тільки найдобірніші статуси про друзів зібрані в цьому розділі. Без друзів може обійтися, напевно, тільки дуже відлюдна людина або закоренілий мізантроп. Спілкування є однією з обов’язкових умов для підтримки та збереження дружніх відносин. Друзі – це не просто люди, які знають ваші секрети і промахи. Друзі – це ті, хто завжди був з вами поруч, хто радів і сумував разом з вами. Кажуть, що друг пізнається в біді, завдяки нашому сайту ви завжди знайдете статуси про друзів зі змістом, і ваші друзі будуть знати, як ви до них ставитеся. Щоб не відчувати себе самотнім, потрібно частіше спілкуватися з друзями, наші смішні статуси про друзів дозволять вам помиритися з другом і знайти привід посміятися над собою. Ми не завжди можемо приділяти час друзям, та й вони досить часто бувають зайняті. Наші, статуси про кращих і найвідданіших друзів допоможуть вам висловити ваші почуття і порадують ваших близьких друзів.

З появою Інтернету стало простіше підтримувати спілкування з близькими нам людьми. Завжди знайдеться кілька вільних хвилин, щоб написати своєму другу або своїй подрузі невелике повідомлення в Інтернеті, нагадати про зустріч, поділитися новою думкою. Поставивши статус про друга, ви легко можете показати йому, що пам’ятаєте про нього, дорожите дружбою з ним і цінуєте її. Найвідданіший друг – це той, про кого ви можете сказати, що і в розвідку б з ним пішли. А сайт my-status.org.ua допоможе вам підібрати правильне висловлювання або статус про вашого друга.

Буває так, що ще вчора ви вважали цю людину найкращим другом, навіть братом, а сьогодні розумієте, що помилялися. Якщо ваш друг, як то кажуть, «виявився какашкою», то шукайте статуси про зраду друзів на my-status. У житті кожної людини є друзі, при розставанні з якими йде і частинка нас самих. Сумні статуси про друзів допоможуть вам висловити всю глибину ваших почуттів. Але ж є і дійсно вірні люди, і як би далеко не знаходився ваш друг, тепло вашого серця, найщиріші побажання ви зможете висловити завдяки статусам про найвідданіших друзів. Однак дуже часто трапляється так, що людина, якій ти довіряли як самому собі, виявилася зрадником, і вам противно від того, що ви так довго не бачили цього. Статуси про друзів, які зрадили, дозволять вам сказати цьому лжедругу все, що ви про нього думаєте!

Друзі – це не просто люди, з якими вам легко і комфортно, хто прийде на допомогу і вдень і вночі, в будь-яку погоду, це ваше друге я. Скажи мені, хто твій друг, і я скажу, хто ти! Наші прикольні статуси про друзів – це світ, наповнений мудрими висловами про дружбу в цілому і про друзів зокрема. Адже головне – це зберегти ваші дружні відношення на все життя. Щоб і через тридцять років ви могли з гордістю сказати на зустрічі випускників, що найкращі і вірні друзі – це друзі зі школи. Хочете, щоб на вашій сторінці в соціальних мережах друзі завжди могли знати про те, що ви про них пам’ятаєте і чекаєте в гості? Наші статуси для однокласників про друзів допоможуть вам в цьому.

Сьогодні, в століття комп’ютерних технологій, ми забуваємо про просте спілкуванні за столом у колі друзів і однодумців. Ми живемо у віртуальному світі смс-повідомлень і смайликів, а пора б зібратися, як в старі добрі часи, дружною компанією десь за містом, на дачі і під тріск багаття поспівати пісні під гітару. А наші статуси про друзів допоможуть вам зібрати їх разом. Ваші друзі зависають тільки в контакті, так як, з їх слів, це сама просунута соціальна мережа, що ж, у нас і для них є чудові, смішні, сумні і просто красиві статуси вконтакті про друзів. Найголовніше для будь-якої людини – знати, що друзі в будь-якій ситуації прийдуть до неї на допомогу. А для нас важливо, щоб ваші друзі завжди в будь-якій точці світу знали, що ви про них пам’ятаєте і чекаєте зустрічі з ними. А наш сайт my-status.org.ua допоможе вам сказати другові слова подяки, просто вибравши правильний статус про друзів!